Sendikalar

RSS

KAMU-SEN İLE 3BİLGİ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

Kamu-Sen ile 3Bilgi arasında İndirim Protokolü imzalandı
14 Ocak 2014 Salı 13:43

Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu ( Türkiye Kamu-Sen) ile 3Bilgi Eğitim Kurumları arasında üyelerin yararlanabileceği indirim protokolü imzalandı.

Kamu görevlilerinin ortak ekonomik, sosyal ve mesleki hak ve çıkarlarını korumak ve geliştirmek, üye sendikalar arasında karşılıklı dayanışma ve yardımlaşmayı sağlamak, çalışma ve toplumsal barışın sağlanması ve devam ettirilmesi amacı ile hizmet veren Türkiye Kamu-Sen ile 3Bilgi Eğitim Kurumları arasında indirim protokolü imzalandı.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, üyelerimize hizmet için varoluşumuzun  gereği olarak üyelerimizin hak ve özgürlüklerini savunuyoruz. Bu çerçeve de üyelerimizin yararlanabileceği çeşitli protokoller imzalıyoruz. Eğitim alanı da bizim önem verdiğimiz bir alan hem üyelerimizin hem de yakınlarının faydalanabileceği bu indirim protokolü hayırlı uğurlu olsun, Fedakârca çalışan kamu personelimizin çalışma şartlarının iyileştirilmesinin yanında ekonomik hayatta da birtakım ayrıcalıklar edinmesi ve motivasyonlarının güçlendirilmesi bizim için önemli. Bu yüzden 3Bilgi Eğitim Kurumlarına bize sağladığı bu indirim olanağından dolayı teşekkür ediyoruz dedi.

3Bilgi Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Karaağaç ise Türkiye’nin en köklü sendikalarından biri olan Türkiye Kamu-Sen ile işbirliği içerisinde olmanın kendileri için önemli olduğunu ve Türkiye Kamu-Sen üyelerine eğitim vermekten mutluluk duyacaklarını belirtti.

HABERE AİT DİĞER RESİMLER

Bursa Web Tasarım