İlan Askısı

RSS

ANGEF PROJE ATÖLYESİ BAŞLIYOR

ANGEF proje atölyesi başlıyor
13 Ocak 2014 Pazartesi 18:46

Anadolu Gençlik Federasyonu Proje Atölyesinde bu hafta 19.01.2014 Saat 12:00-16:00 arası Prof. Dr. Mahmut Hamil Nazik yönetiminde Profesyonel Yaşamda Kişisel İmaj eğitimi yapılacak. Sertifikalı eğitimin katılım bedeli ise sadece 25 TL

 

Anadolu Gençlik Federasyonu ( ANGEF) Proje Atölyesi başladı. 19.01.2014 Pazar günü saat 12:00-16:00 arası yapılacak eğitime katılmak için 0312 232 11 12 numaralı telefonu arayarak isim yazdırabilirsiniz. Prof. Dr. Mahmut Hamil Nazik yönetiminde yapılacak eğitimde Kişisel İmaj oluşturma üzerine konuşulacak.

 

Eğitim Sonunda Sertifika

Profesyonel Yaşamda Kişisel İmaj konulu eğitime katılan herkese 3Bilgi Eğitim Kurumları ve ANGEF işbirliği ile düzenlenen katılım belgesi verilecek. Eğitime katılım bedeli ise sadece 25 TL 

 

Eğitimden Başlıklar


İmaj; olmazsa olmaz! Kişisel imajınızı sağlıklı bir şekilde oluşturmak, başarınızın kilit noktalarından biridir. Ne zaman, nerede, nasıl giyineceğinizi bildiğinizde, ilk izlenimin sihirli gücünden de en yüksek ölçüde yararlanmış olursunuz. Sektörünüze, cinsiyetinize, statünüze göre yapılan seçimler, bir basamak yukarı çıkışınızı kolaylaştıracak, özsaygınızı da yükseltecektir.

İşe ilk adım atma çabanız olan mülakattan, kariyerinizin zirvesine ulaşacağınız ana kadar, en büyük yardımcınızdır imaj. Yeteneklerinizle, niteliklerinizle, kişiliğinizle kazandığınız değerleri, görünümünüzle bir anda kaybetmeniz olasıdır. Kişisel imajınız, üzerinize tam gelen bir elbise olmalıdır. Yanlış oluşturulan imaj, dar gelen ya da üzerinizden dökülen bir elbise gibidir!

 

Kişisel imajımız; hem kendimizi nasıl algıladığımız, hem de başkalarının gözünde nasıl algılandığımızdır. İmaj, içten dışa doğru oluşur. Öyleyse, önce biz kendimizi beğenmeli, önce kendi gözümüze girmeliyiz! Peki ama nasıl?


Kişisel imaj nedir, nasıl oluşturulur?

Asla ikinci bir ilk izlenim şansınız yoktur! Bu fırsatı kaçırmamak için neler yapılmalı?

Hizmet sektörü ile yaratıcı sektör çalışanının giyimi aynı olabilir mi? Sektörünüze göre giyinmenin incelikleri nelerdir?

Renklerin gücünü gardırobunuza taşıyın. Teninize, saçınıza, göz renginize göre renk analizi nasıl yapılır?

İş görüşmesinde giyimin önemi… Özsaygının mülakata yansıması için seçimler nasıl yapılmalı?

Aksesuar kullanırken nelere dikkat edilmeli? Yanlış seçimler, imajınızı yerle bir edebilir.

İş seyahatlerinde valizinizi hazırlarken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir?

Erkekler ve kadınların gardıroplarında bulunması gereken temel giysiler nelerdir? Satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

İmaj kırıcıları hayatınızdan silip atmanın yolları nelerdir?

Sosyal hayatınızda şık giyinmenin incelikleri nelerdir?

İş hayatında dikkat etmeniz gereken temel protokol ve görgü kuralları nelerdir?

Katılımcılarla yapılan doğaçlama çalışması ile, eğitim konularının uygulamaya yansıtılması.

Bursa Web Tasarım